Скородистицька школа життєтворчості

/Files/images/_DSC0455.JPG

Скородистицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – школа життєтворчості заснована у 1962 році.

Юридична адреса:

19951, Черкаська область, Чорнобаївський район, с. Скородистик, вул. Соборна,36,

Телефон: (04739) 5-55-31

Електронна адреса закладу: schoolofdreams2007@gmail.com

Проблема над якою працює школа:

«Проектування та практичне забезпечення компетентісно спрямованого інноваційного розвитку Скородистицької школи життєтворчості»

Навчальне забезпечення

На базі школи функціонує 6 предметних кабінетів, 4 класних кімнати для учнів початкової ланки, комп’ютерний клас, методичний кабінет, комбінована майстерня, спортивна зала (яка є одночасно також актовою залою та залою для проведення занять по хореографії), бібліотека, кімната психологічної служби, учительська, кухня і їдальня на 36 посадочних місць, медичний кабінет. На подвір’ї школи обладнано спортивний майданчик. Школа має навчально-дослідну ділянку площею 56 соток, сад - 82 сотки . Земельна площа становить 2,5 га.

Стан будівлі школи відповідає державним санітарним правилам і нормам. За останні роки зміцнилась матеріально-технічна база закладу. Навчально-виховний заклад має: 8 комп’ютерів, копіювальну техніку, кольоровий телевізор, ксерокс, музичний центр з караоке, DVD програвач , 2 мультимедійні проектори. Комп’ютери кабінету інформатики підключені до мережі Інтернет. У всіх навчальних кабінетах поклеєно шпалери. Оформлено вестибюль, ганок, зовнішній та внутрішні туалети і умивальники. Школа має естетичний вигляд. В коридорах оформлені дизайнерські куточки, сучасні інформаційні стенди.

Шкільна бібліотека в достатній кількості забезпечена навчально-методичною та довідковою літературою. Бібліотечний фонд становить – 9204 шт., в тому числі - 8004 примірників книг, брошур та журналів ; 1200– підручників (1-4 класи – 290 шт., 5-9 класи-910 шт.). Щороку бібліотека поповнюється методичною та навчальною літературою, передплачуються періодичні видання за рахунок особистих та спонсорських коштів (17 видань).

Навчальні кабінети та класні кімнати по мірі можливості забезпечені обладнанням, матеріалами, наочністю, технічними засобами навчання. В приміщенні школи обладнано душову кабінку, питний фонтанчик з потрійною очисткою води. Кухня обладнана електробойлером для нагрівання проточної води, холодильником, новими електром’ясорубкою та електроплитою. Майже повністю проведено заміну вікон на металопластикові ( 67 шт.)(крім кабінету математики, бібліотеки,майстерні та коридору ІІ поверху – всього 28 шт.). Хоча з моменту введення будівлі в експлуатацію капітальний ремонт комунікацій не проводився, на сьогодні системи гарячого й холодного водопостачання, каналізації та опалення знаходяться в доброму стані, тому що регулярно здійснюється профілактичний ремонт окремих комунікацій, опресування системи опалення. В 2006 році введена в дію електрокотельня .

Концепція школи життєтворчості

Навчання в школі життєтворчості базується на новій парадигмі нових концепцій розвитку людини і суспільства, креативних підходах до організації навчально – виховного процесу, спрямованих на творчу реалізацію дітей, розвиток їх обдарованості, посилення творчої ролі і продуктивності всієї освіти. Пріоритетними є гуманістичний, демократичний, синкретичний, аксіологічний, компетентністний, технологічний, особистісно зорієнтований підходи. Реалізуються захисна, корекційна, компенсаторна, реабілітаційна, аксеологічна, соціально –мобільна, інноваційна, соціокультурна, інтегративна та прогностична функції, які спрямовані на реалізацію цільових, ціннісних домінант освіти. Цільовий аспект концепції направлений на створення компетентної, духовно багатої, фізично та інтелектуально розвиненої особистості, здатної жити і діяти у відкритому демократичному суспільстві. У даному контексті наша школа спрямовує зусилля на плекання , по – перше, вільної активної особистості, яка бере на себе відповідальність, є господарем власної долі й свого народу; по – друге, на основі ціннісно – нормативного базису проектує і формує активні моделі життя, успішної людини; по – третє, сприяє переоцінці цінностей у новому ціннісно – нормативному просторі. Серед якостей, що дозволять реалізувати життєву компетентність випускника школи життєтворчості пріоритетними є:

- системне, критичне мислення;

- екологічна культура;

- творча активність;

- толерантність;

- висока моральність.

Кадровий склад

Школа повністю укомплектована педагогічними кадрами. В ній працюють 18 педагогів, соціальний педагог 0,5 ставки, практичний психолог 0,5 ставки, бібліотекар 0,5 ставки ,педагог-організатор, медсестра.

Всі педагогічні працівники школи мають вищу освіту. Навчальні предмети, крім образотворчого мистецтва та географії, викладаються педпрацівниками відповідного фаху.

Категорійний склад

· вищу кваліфікаційну категорію мають 4 особи,

· першу кваліфікаційну категорію –5 ;

· другу кваліфікаційну категорію – 3;

· категорію „спеціаліст ” – 5.

Один учитель нагороджений значком „Відмінник освіти України”, 14 – Похвальною грамотою Міністерства освіти і науки України, 10 – Похвальними грамотами Головного управління освіти і науки облдержадміністрації, 7 – Похвальними грамотами відділу освіти райдержадміністрації.

П’ять учителів мають звання «старший учитель», два – «вчитель – методист».

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Березень 2019 Наступна
ПВСЧПСН
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031